
Метеостанція з проєкцією годинника Color Screen Calendar 8190 Чорна, домашня метеостанція
373,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1000563-Black-AA
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Технічні характеристики метеостанції з годинником
До основних технічних функцій домашньої метеостанції належать:
- Вологість, температура, час, день, календар, погода, будильник, пам'ять хв/максимальна вологість/ максимальної температури;
- Температурний діапазон: від 0 до 50 °C;
- Діапазон вологості: від 20 до 95%;
- Розмір виробу: 11x14 см;
- Працює від 2 батарейок типу АА (не входять до комплекту) і блока живлення на 4,5 В (не входить до комплекту).
Важливо:
- Для безперервної роботи метеостанції необхідно докупити блок живлення (до комплекту не входить).
- У режимі роботи з батарейками спрацьовує автовимкнення циферблата!
- Час виведення проєкції — 10 секунд.
- Температура та вологість вимірюються тільки всередині приміщення, виносного датчика немає.
- Вимірювання температури від -5 °C до +50 °C
- Похибка 1%
- Календар з 2001- по 2099 рік
Характеристика метеостанції з годинником Color Screen Calendar
Домашня метеостанція — це компактний електронний прилад, призначений для використання вдома або в офісі, який має великий набір функцій:
- індикатор температури повітря;
- вимірювання рівня вологості;
- вбудований календар;
- показ точного часу;
- режим будильника;
- проєкція часу на будь-яку плоску поверхню з кутом повороту проєктора до 180 градусів.
Зручність використання домашньої метеостанції
Дані про вимірювання і часу зображаються на великому дисплеї, що займає майже 90% розміру лицьової панелі приладу. Дисплей обладнаний функцією підсвічування, тому ви зможете побачити відображені на ньому цифри навіть вночі.
Прилад виготовлений із міцного пластику, що не схильний до корозії. Вдале дизайнерське виконання дає змогу пристрою чудово вписуватися в будь-який дизайн приміщення. Метеостанція з годинником матиме чудовий вигляд на вашому приліжковому столику, на робочому столі, на будь-якій полиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Додаткові функції і характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Будильник | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Прогноз погоди | Ні |
| Проекція зображення | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність термометра | Да |
| Тип барометра | Електронний |
| Встановлення | Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,75 ₴







