
Акумуляторний мінівентилятор із підставкою для телефона Portable Fan Чорно-фіолетовий, мінівентилятор
278 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1011151-Other-2
- +380 (66) 725-92-51Ольга
Маленький вентилятор, характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Розмір вентилятора: 16,6х6,5х6 см;
- Працює від: вбудований акумулятор;
- Кількість швидкостей: 3;
- Довжина кабелю для заряджання: 15 см;
- Вага: 134 г.
Портативний вентилятор, комплектація:
- Вентилятор;
- Кабель для зарядки;
- Картонне паковання.
Портативний вентилятор на акумуляторі
Акумуляторний мінівентилятор Portable Fan з підставкою для телефона в чорно-фіолетовому кольорі — це компактний і зручний вентилятор для комфортного використання вдома, в офісі, у дорозі або на прогулянці. Завдяки невеликим розмірам мінівентилятор легко поміщається в сумці або рюкзаку та завжди буде під рукою в спеку.
Портативний вентилятор працює від вбудованого акумулятора та забезпечує стабільний потік повітря без потреби постійного під'єднання до мережі. Пристрій можна використовувати як ручний вентилятор або встановлювати на стіл як настільний вентилятор. Вбудована підставка для телефона дає змогу зручно дивитися відео, читати або працювати зі смартфоном під час використання вентилятора.
Мінівентилятор Portable Fan заряджається через USB і легко під'єднується до ноутбука, павербанка або мережевого адаптера. Акумуляторний вентилятор поєднує легку вагу, сучасний дизайн і зручність експлуатації. Чорно-фіолетовий колір робить пристрій стильним аксесуаром для щоденного використання вдома, на роботі або в поїздках.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 278 ₴



