-17%

Сорочка жіноча леопардова шовкова Zara, розмір М, БУ
310 ₴
257,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00220
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча леопардова шовкова Zara, розмір М
Дуже крута жіноча шовкова сорочка від Zara, з леопардовим принтом.
Супер якість тканини, в ідеальному стані.
Нова, одягнена пару разів.
Розмір М. Підійде на S як оверсайз, або на L.
Заміри:
ПОГ 56 см
Рукав 54 см
Довжина по спині 70 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zara |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Шовк |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,30 ₴









