Електричний чайник 1.5 л Adler AD 1207 білий
Електрочайник Adler AD 1207 для всієї родини має високу потужність 2000 Вт.
Оснащений чітким індикатором рівня води, автоматично вимикається досягаючи точки кипіння. Для безпеки використання цей чайник має реле захисту, яке спрацьовує за відсутності у ньому води. Фільтр проти накипу забезпечить належну якість води.
Електричний чайник Adler AD 1207 оснащений поворотною основою плоским дном та нагрівачем з нержавіючої сталі, що дозволяє кип'ятити 1,5 л води за один раз.
Характеристики чайника Adler AD 1207:
Потужність 2000 Вт
Максимальна ємність: 1,5 л
Мінімальна ємність: 0,5 л
Поворотна основа та плоске дно
Сучасний дизайн
Шкала рівня води
Фільтр, що запобігає відкладенню кальцію
Нагрівач з нержавіючої сталі
Автоматичне вимкнення після закипання води
Виробник Adler.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.5 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.05 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴








