БФП принтер Canon PIXMA TS3450 з Wi-Fi
Бездротовий зв'язок Apple AirPrint, Cloud Link, Wi-Fi
Вага 4 кг
Витратні матеріали PG545,CL546,PG545XL,CL546XL
Гарантія 12 місяців
Двосторонній друк Ручна
Додаткові функції друк без полів, друк зі смартфона/планшета
Роздільна здатність у кольорі 4800 x 1200 dpi
Роздільна здатність в чорно - 4800 x 1200 пікселів на дюйм
Кабель USB у комплекті Ні
Лоток для паперу 60 аркушів
Устаткування стартові картриджі, інструкція з експлуатації
Оптична роздільна здатність Ingenio 600 x 1200 пікселів на дюйм
Підтримуваний формат паперу А4
Підтримувані формати носіїв 10 x 15 cm, 13 x 13 cm, 13 x 18 cm, A4, A5, B5, legal, letter
Робота в мережі Так
Рознімання USB typ B (порт принтера)
Розміри (шир. x вис. x гол.) 435 x 145 x 327 мм
Рівень шуму 48 дБ
Технологія друку струминна (кольорова)
Швидкість кольорового друку 4 стор/хв.
Швидкість чорно-білого друку 7,7 стор/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 60 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Клас пристрою | Персональний |
| Метод друку | Термічна струменева |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 4 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 327 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 4800 dpi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴










