Блендер Adler AD 4057
Потужний блендер здатний швидко змішувати продукти. Двигун постійного струму гарантує тиху роботу, незважаючи на потужність 450 Вт. Надзвичайно міцний завдяки лезам з нержавіючої сталі та міцному глеку. Оснащений функцією PULSE та глечиком ємністю 1500 мл, він стане ідеальним помічником кухаря та професійного бармена.
4 рівні швидкості
Імпульсна функція
Легкий глечик із пластику
Лезо з нержавіючої сталі
Місткість: 1,5 л
Обертів за хвилину: 15000 об/хв
Потужність: 450 Вт
Тип штекера: С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴








