
Сушка для столових приборів Fill & Drain, пластикова, зелено-біла, з піддоном для води
312 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52903
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушка для столових приборів Fill & Drain, пластикова, зелено-біла, з піддоном для води
Сушка для столових приборів – зручний органайзер для кухні, який дозволяє економити місце і підтримувати порядок.
- 4 відсіки різної глибини для ложок, виделок, ножів
- Знімний піддон для збору води
- Можна мити у посудомийній машині
- Матеріал: пластик
- Колір: зелено-білий
- Розмір: 130 × 130 × 124 мм
Fill & Drain – практичне рішення для щоденного користування та організації кухонних приборів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Тип | Підставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴




