-17%

Мультитул туристичний із чохлом і карабіном Traveler Deluxe 7в1, 12 см МТ821 Синій
369 ₴
306,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53002
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоскогубці з посиленою механічною конструкцією з неіржавкої сталі 4CR13
Матеріал
- Неіржавка сталь
- Емалеве покриття
- Алюміній
- Нейлон
Колір: Синій
Розміри в розкладеному вигляді: 12 х 7,5 х 1,5 см
Розміри в складеному вигляді: 8,5 х 3 х 1,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Пасатижі, Карабін |
| Конфігурація | Кусачки, Ніж, Карабін |
| Кількість інструментів | 5 шт. |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 85 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантийный срок | 0.5 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306,27 ₴





