-15%

Вентилятор портативний Handheld Fan JX-991 зелено-жовтий, ручний міні вентилятор на акумуляторі бездротовий
309 ₴
261,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1011013-Other-2
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
вентилятор портативний, міні вентилятор, вентилятор на акумуляторі, бездротовий вентилятор, ручний вентилятор, вентилятор jx-991, usb вентилятор, зелено-жовтий вентилятор, вентилятор з підставкою, настільний вентилятор, вентилятор для офісу, вентилятор для дому, вентилятор дорожній, вентилятор компактний, віяло електричне, вентилятор акумуляторний, вентилятор для літа, тихий вентилятор, вентилятор з зарядкою, вентилятор з кабелем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261,50 ₴





