
Ліхтар садовий підвісний на сонячній батареї чорний, 9×8×8 см, 1 шт
161 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010911-Black-1
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліхтар садовий підвісний на сонячній батареї, чорний, 9×8×8 см, 1 шт
Характеристики:- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Розмір: 9×8×8 см
- Вага: 70 г
- Кількість в комплекті: 1 шт
⚠️ Увага: Перед першим використанням відкрутіть корпус і переведіть перемикач у положення «ON». Після цього ліхтар автоматично вмикатиметься в темряві.
Опис:
Підвісний садовий ліхтар на сонячній батареї — ідеальний вибір для декоративного та функціонального освітлення саду, тераси, балкона або альтанки. Завдяки вбудованій сонячній панелі ліхтар накопичує енергію вдень і автоматично вмикається ввечері.
Компактний і легкий, ліхтар зручно підвішується на гілку дерева, перила, гачок або будь-яку іншу конструкцію. Корпус витримує атмосферні впливи, тому підходить для використання протягом усього року.
Простий у монтажі, не потребує електрики чи проводів. Ідеальний для тих, хто шукає енергоефективне, практичне й стильне рішення для освітлення присадибної території.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Кут випромінювання світла | 360 град. |
| Форма плафона | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 8 см |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴









