
Фоторамка електронна Digital Photo Frame 10.1" з Wi-Fi, музика, фото і відео, IPS екран 1280×800
3 817 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010953-Other
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фоторамка електронна Digital Photo Frame 10.1" з Wi-Fi, музика, фото і відео, IPS екран 1280×800
Електронна фоторамка Digital Photo Frame – стильне рішення для відображення фото і відео з музикою.
- IPS-екран 10.1" з роздільною здатністю 1280×800
- Передача фото та відео через Wi-Fi і додаток Frameo
- Підтримка фото, відео і музики
- Сенсорне керування, автоповорот, слайд-шоу
- Пам’ять: 1 GB RAM + 16 GB ROM, SD-карта до 16 GB
Характеристики:
- Матеріал: пластик, колір – дерево
- Розмір: 26×19×3 см
- Вага: 600 г
- Довжина кабелю живлення: 1,5 м
- Комплектація: рамка, блок живлення, інструкція, коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота рамки | 19 см |
| Ширина рамки | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 817 ₴








