Туристичне ліжко-роскладне,оливкове 188x75x42см,тканина-Оксфорд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Premium Too |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴




