Грелка для ніг, також відома як електрообув'я, є ідеальним засобом для звільнення від застуди на ногах. Завдяки теплому процесу кровопостачання поліпшується насичення м’язів киснем. Тепло, яке проходить через стопи, проникає глибоко в тіло, викликає загальне розслаблення, поліпшує самопочуття і зменшує відчуття втоми.
Електрогрілка для ніг ProfiCare PC-FW 3058 (100Вт, Німеччина)Електрогрілка для ніг ProfiCare PC-FW 3058 (100Вт, Німеччина)
ProfiCare PC-FW 3058 - Це грілка для ніг, також відома як електрообув'я. Ідеальний пристрій, завдяки якому Ви позбудетеся холодних і нічних ніг . Приємне тепло, створене апаратом, стимулює кровопостачання і покращує насичення м'язів киснем. . Тепло, що проникає через стопи, проникає глибоко в тіло, викликає загальне розслаблення, поліпшує самопочуття і зменшує відчуття втоми.
Прибір безпечний у використанні - має функцію автоматичного роз' єднання через 90 хвилин роботи і Триступчасте регулювання температури .
.
Найбільш важливі властивості електробашмака ProfiCare PC-FW 3058:
Електромагнітний контроль температури гарантує постійний нагрів
Тепло стимулює організм, пришвидшує кровообіг і поліпшує самопочуття.
Безпечне від’ єднання через 90 хвилин
Функціональність тристустулкового регулювання температури
Внутрішня підкладка з легкого у догляді флису (з’єднана, можна прати в машині)
Зовнішній матеріал — міцний поліестер (легко моється і гігієніальний).
Підходить на розмір стопи 46.
Захист від перегріву
Довжина кабеля: 260 см
Електропостачання: 220-240 В, 50 Гц, 100 Вт
Ідеально підходить для подарунка
Цей пристрій має елегантну упаковку, що робить його ідеальним подарунком!
Розміри нагрівача :
Розміри (прибл. Ш x В Г) і вага
Пристрій: 300 x 240 x 350 мм; 0,7 кг
Пакування: 130 х 330 х 300 мм; 0,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Care |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час автовідключення | 90 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 2.6 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Довжина | 240 мм |
| Товщина | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴









