
Машинка для стрижки чоловіча від мережі 220 у VGR V-123 Чорна (52869)
1 071 ₴
888,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52869
- +380 (66) 725-92-51Ольга
Чоловіча машинка для стриження волосся з самозагострювальними лезами з неіржавкої сталі правильно вирівняна для гладкого стриження/підстригання, підстригає сухе та вологе, довге та густе волосся, не задуючи та не витримуючи лезання машинки для стриження, мають R-подібну форму Але якщо ви підстригаєте ним бороду, будьте обережні, якщо є прищі
Kомпоненти
· Конічний важіль
· Перемикач вмик./вимик.
· Шнур живлення 2 м
· Професійні леза
· Потужний двигун
· Світлодіодний індикатор
Регульований конусний важіль
Регульований конусний важіль дає змогу регулювати довжину різання від тонкої до до довшої Синій світловий індикатор буде вказувати на роботу машини
Кілька довжин різання
Машинка обладнана 4 насадками-гребенцями (3 мм/6 мм/9 мм/12 мм) Користувачі можуть змінювати різні гребінці відповідно до особистих потреб Ви також можете використовувати набір для догляду без гребінця для стриження
· Джерело живлення: Змінний струм
· Матеріал виробу: Пластик (ABS)
· Матеріал леза: Нержавіюча сталь
· Вхід: AC100-240 В, 50/60 Гц
· Потужність: 10 Вт
· Об/хв: 6500±500
· Метод очищення: Суха щітка
· Напрямний гребінець: 4 (3-6-9-12 мм)
· Довжина стриження: 0,8-12 мм
· Довжина кабелю: 2 м
Комплектація
· 1 x професійна машинка для стриження волосся
· 4 x напрямні гребінці (3 мм/6 мм/9 мм/12 мм)
· 1 x захисний ковпачок
· 1 x Щітка для чищення
· 1-руковод користувача
· 1 x мастило
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантийный срок | 0.5 мес |
- Ціна: 888,93 ₴







