
Сумка господарська з колесами та стільчиком розкладна чорна 35 л, вантаж до 70 кг
1 533 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92390001
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка господарча на колесах зі стільцем Чорна 35 л 92×57×45 см
Сумка на колесах зі стільцем — зручне рішення для покупок, поїздок на ринок чи дачу. Міцна конструкція, універсальні триколісні колеса та зручне сидіння роблять її незамінною у повсякденному житті.
Переваги:- Складана конструкція — зручно зберігати
- Трикутні колеса для зручного підйому сходами
- Відкидне сидіння — витримує до 70 кг
- Легка та містка — об’єм 35 літрів
- Міцний металевий каркас
- Зручна пластикова ручка
- Матеріал: пластик, метал, тканина
- Колір: чорний
- Вага: 3 кг
- Розміри у розкладеному вигляді: 92×57×45 см
- Розміри у складеному вигляді: 87×10×42 см
- Розмір сумки: 31×21×54 см
- Розмір сидіння: 25×28×40 см
- Колеса: триколісна система (2 шт. по 3 ролики)
- Об’єм: 35 л
- Максимальне навантаження на сидіння: 70 кг
- Максимальне навантаження на сумку: 25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴










