
Охолоджуюча анатомічна подушка для сну з піною пам'яті та місцем для рук (91190001)
1 533 ₴
- Немає в наявності
- Код: 91190001
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подушка створена з урахуванням анатомічних особливостей людського тіла. Центральна виїмка з нахилом у 15° підтримує голову та шию в природному положенні, що сприяє правильному розташуванню хребта. Спеціальні місця для рук забезпечують додатковий комфорт і запобігають онімінню під час сну, незалежно від пози.

Високоякісна піна з ефектом пам’яті
Матеріал подушки — це інноваційна піна з пам'яттю, яка має унікальні властивості:
- Адаптація до контурів тіла: Забезпечує індивідуальну підтримку та розподіл тиску.
- Гіпоалергенність: Підходить для людей із чутливою шкірою та схильністю до алергії.
- Довговічність: Не втрачає форму навіть після тривалого використання.
Основні переваги:
- Здоровий сон і правильне положення хребта.
- Зменшення м'язового напруження та дискомфорту, за рахунок чого допоможе позбутися болю.
- Гіпоалергенний і екологічний матеріал.
- Охолоджуючий ефект.
- Легкість догляду завдяки знімному чохлу.

Анатомічна подушка з піною пам’яті — це ваш ідеальний супутник для здорового сну та комфорту. Вона не лише забезпечує правильну підтримку тіла, а й сприяє глибокому відпочинку та відновленню сил. Обирайте якість, яка піклується про ваше здоров’я!
Характеристики:
- Матеріал: Тканина, піна з ефектом пам'яті
- Колір: Білий, сірий
- Вага: 1,6 кг
- Розміри (ДхШхВ): 52x34x15см
- Паковання: Картонна коробка
- Вага в пакованні: 1,9 кг
- Розміри в пакованні: 37x18x18 см
- Країна виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 1600 г |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 52 см |
| Ширина подушки | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴








