-10%

Трость складна SUPRETTO з регулюванням висоти, нековзна, чорна
1 002 ₴
902 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87520001
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трость складна SUPRETTO з регулюванням висоти, нековзна, чорна
Складна трость SUPRETTO забезпечує підтримку та комфорт під час ходьби, реабілітації чи відпочинку на природі.
Переваги:- Легка алюмінієва конструкція – вага лише 415 г
- Регульована висота від 94 до 104 см
- Чотирисекційна складна система для зручного транспортування
- Т-подібна ергономічна ручка з ремінцем
- Нековзний гумовий наконечник для стабільності
- Матеріал: алюміній, гума
- Колір: чорний
- Висота: 94–104 см
- Вага: 415 г
- Розміри ручки: 14×13×2,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення рукоятки | гума |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Тип тростини | Складна тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 415 г |
| Діаметр тростини | 20 мм |
| Максимальна висота | 104 см |
| Мінімальна висота | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴











