-12%

Шприц для приготування ковбаси 800 мл Supretto (8640)
825 ₴
725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8640
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете приготувати смачну домашню ковбасу? Шприц Supretto допоможе вам в цьому та пришвидшить процес.

Висока якість
Шприц Supretto для виготовлення ковбаси зроблений з матеріалів високої якості. Він міцний та надійний, прослужить вам довгий час.
До комплекту входять насадки, що відрізняються своїми розмірами.

Зручно та легко
Шприц дуже легкий в користуванні, він не вимагає особливих зусиль. Конструкція надійно кріпиться та полегшує процес приготування смачних ковбасок.
Шприц Supretto для виготовлення ковбаси не вбирає запахи та легко чиститься від залишків чи іншого бруду.
Характеристики:
- Матеріал: Нержавіюча сталь, пластик, силікон
- Вага: 465 г
- Розміри (ДхШхВ): 36х8 см;
- Ручка – 15х14 см;
- Ємність для м'яса – 24х8х8 см
- Паковання: Картонна коробка
- Вага в пакованні: 755 г
- Розміри в пакованні: 39х23х9 см
- Місткість: 800 мл
- Довжина насадок – 13 см;
- Отвори у насадках: 2,5х2,5 см, 2х2 см, 1,5х1,5 см, 1х1 см
- Країна виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.465 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Об`єм | 0.8 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴








