Трость складна SUPRETTO регульована з візерунком, чорна, 82–93 см
Регульована складна трость SUPRETTO поєднує легкість, надійність і стильний дизайн для зручності та безпеки під час ходьби.
Переваги:- Регульована висота – від 82 до 93 см
- Легка алюмінієва конструкція
- Складається до компактного розміру
- Стильний візерунок та ергономічна ручка
- Нековзний гумовий наконечник
- Матеріал: алюміній, пластик, гума
- Колір: чорний з візерунком
- Висота: 82–93 см
- Вага: 230 г
- Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Складаний шафт | Так |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Тип тростини | Складна тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Діаметр тростини | 20 мм |
| Максимальна висота | 93 см |
| Мінімальна висота | 82 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴








