Опис
Для максимального комфорту під час роботи або навчання, перегляду фільмів та серіалів скористайтесь універсальною підставкою. Багатофункціональна підставка підійде для більшості ноутбуків, планшетів та електронних книг.
7 рівнів нахилу
Така регульована підставка має 7 рівнів нахилу, тому вона ідеально підходить для читання, набору тексту, перегляду фільмів і серіалів. Така можливість підбору оптимального положення допоможе вам стежити за поставою, виключить біль у спині та зап'ястях, а також зніме скутість шиї.
Складана конструкція
Підставка для ноутбука має невеликі розміри, що роблять її дуже легкою та максимально зручною у зберіганні.
Така підставка підходить для домашнього використання, подорожей, роботи та відпочинку.
Характеристики
| Матеріал | Пластик |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 220 г |
| Розміри (ДхШхВ) | 26,5х6,5х2 см |
| Паковання | Картонна коробка |
| Вага в пакованні | 260 г |
| Розміри в пакованні | 29х9х3 см |
| Додаткові характеристики | Висота у розкладеному вигляді: 16,5 см Ширина у розкладеному вигляді: 19,5 см |
| Тип | Підставки та столики для ноутбука |
| Призначення | Для ноутбука та планшета |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобільне кріплення | Немає |
| Декоратор/ Підставка для | Планшета |
| Конструкція | Розбірна |
| Тип власника | Універсальний |
| Функція бездротової зарядки | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴








