Плащ-дощовик з капюшоном підходить як для звичайного пересування по місту в дощову погоду, так і для подорожей, риболовлі, походи в гори під час снігопаду.
Дощовик зроблений з міцного водонепроникного матеріалу EVA. Це сучасна водостійка екологічно чиста тканина, яка дихає і без запаху. Матеріал нетоксичний з високою міцністю. Одяг з EVA зручний і практичний в шкарпетку.

Широкий крій підходить як чоловікам, так і жінкам, незалежно від комплекції. Черепашки можна знайти Кнопки-пугівки, як на звичайному плащі. Це принесе вам захист від вологи. Під плащем можна носити рюкзак або сумку, захищаючи речі від потрапляння вологи.
На капюшоні є шнурки, які можна зав’язати і урегулювати ширину капюшону. Сильний порив вітру більше вам не страшить.
Широкі і довгі рукави з манжетами можна підгорнути, як вам зручно.
Плащ швидко згорне в розвернутому стані, після чого дощовик може вкласти в рюкзак або дорожну сумку.

Переваги:
- легко сохне,
- портативний,
- широкий капюшон,
- застібається на ґудзики-кнопки.
Характерики:
- Вид: дощовик подовжений;
- Пол: унісекс;
- Довжина: 115 см;
- Ширина: 126 см;
- Обхват груди: 134 см;
- Довжина рукава: 79 см;
- Колір: рожевий;
- Вага: 150 р.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eva |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 см |
| Довжина рукава вироба | 79 см |
| Застібка | Кнопки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | PEVA |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 126 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Дощовик |
- Ціна: 149 ₴



