Новорічний чохол для стільця допоможе урізноманітнити інтер'єр, зробити його більш яскравим і святковим.
Оригінальний елемент декору, який подарує прекрасний настрою під час святкування Нового року і Різдва.
Якісний матеріал
Виріб виготовляється з якісного матеріалу, в основі якого - бавовняне волокно з додаванням поліестеру, що гарантує чохлу чудові споживчі якості. А креативний орнамент створить незабутню різдвяну атмосферу.
Такий оригінальний аксесуар буде прикрашати всі ваші свята.
Характеристики:
Характеристики
| Матеріал | Бавовна, поліестер |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Вага | 80 г |
| Розміри (ДхШхВ) | 50х70 см |
| Паковання | Пакет |
| Вага в пакованні | 80 г |
| Розміри в пакованні | 26х19х3 см |
| Тип | Святкові декорації |
| Призначення | Для стільця |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 80 г |
| Довжина | 50 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴





