Подарунки люблять одержувати не тільки діти, але і дорослі. Щоб красиво оформити маленький сувенір для своїх близьких, візьміть міні-чобіток для подарунків.
5 чобітків в наборі
В набір входить 5 чобітків з різним забарвленням, яка відмінно впишеться в інтер'єр кімнати.
У вас є можливість з легкістю розмістити всередині чобітка маленькі іграшки, солодощі, листівки, подарункові сертифікати, банкноти і дрібні дрібнички.
Такі чобітки можете прикріпити на штори, приклеїти на двері або просто заховати в затишному містечку.
Якісний матеріал
Чобітки виготовлені із синтетичних тканин, колірна гамма традиційна різдвяна. Лицьова сторона прикрашена об'ємними аплікаціями Милий новорічний принт буде особливо привабливим для дітей.
| Матеріал | Синтетика |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | Розмір одного чобітка - 15х11х2 см |
| Упаковка | Пакет |
| Комплектація | Новорічні чобітки 5 шт. |
| Тип | Новорічний декор на стіну |
| Призначення | Для подарунків |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Шкарпетки для подарунків |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴








