Одномісний намет призначений для кемпінгу, походів, риболовлі та іншого відпочинку на відкритому повітрі.
Надійний захист від дощу та вітру
Намет виконана з міцного водонепроникного поліестеру. Дно намету має високу щільність, що не дозволяє виробу рватися і розтягуватися.
Дуги намету виготовлені зі склопластику, який при тривалому використанні не деформується і не ламається.
Покриття намети одношарове, захистить від вітру і дощу.

Антимоскітна сітка
Антимоскітна сітка на блискавки запобігає вторгнення комах та потрапляння пилу всередину намету, а також забезпечить вентиляцію.
Проста і швидка установка
Щоб зібрати намет, вам необхідно протягнути дуги в петлі шатра і закріпити кілочками, які йдуть в комплекті.
Компактна і легка
У складеному вигляді намет дуже компактна і зовсім небагато важить, що полегшує вагу похідного рюкзака і полегшує зберігання будинку. Для зручності в комплекті передбачений чохол з ручкою.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер, склопластик;
- Розміри (ДхШхВ): 200х100х100 см;
- Колір: хакі;
- Вага: 800 р.
Додаткові характеристики:
- Тип товару: намети та аксесуари;
- Призначення: для кемпінгу;
- Виробник: Китай;
- Упаковка: чохол;
- Розміри в упаковці (ДхШхВ): 58х14х12 см;
- Вага в упаковці: 1,05 кг
Комплектація: намет, дуги – 2 шт., кілочки – 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 1.05 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 120 см |
| Длина в упаковке | 580 см |
| Ширина в упаковке | 140 см |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 499 ₴






