Складаний стілець тринога – зручний і простий стілець, який відмінно підійде для подорожей, рибальства, пікніків та інших видів активного відпочинку. Крім того, його можна розкласти в поліклініці або громадському транспорті, якщо сидячого місця вам не дісталося.

Мініатюрні розміри
Стільчик має дуже компактні розміри, тому його можна брати з собою в походи або подорож. Він з легкістю поміститься в рюкзаку, сумці або навіть кишені. Завдяки трехножной конструкції стілець вимагає мінімум місця для установки.
При цьому, незважаючи на мініатюрність, він цілком підходить дорослій людині, достатньо стійкий і надійний.

Стійкий і міцний
Каркас стільця виконаний з нержавіючої сталі, це додає стійкості: стільчик не буде гойдатися і створювати дискомфорт сидить. Зручне сидіння виготовлено з міцної оксфордської тканини, яка не вицвітає і не тьмяніє з часом.
Зручна транспортування
Стілець тринога складається і розкладається миттєво, займає мало місця при зберіганні і транспортуванні, важить зовсім небагато.
Переваги:
- Компактні розміри.
- Зручність в транспортуванні.
- Стійка конструкція.
- Простота і легкість у догляді.
Характеристики:
- Матеріал: оксфордська тканина, нержавіюча сталь;
- Розміри (ДхШхВ):
- У розкладеному вигляді – 22х22х28 см;
- В складеному вигляді – 36х6,5х6,5 см;
- Максимальна вага користувача: 80 кг;
- Колір: червоний;
- Вага: 280 р.
Додаткові характеристики:
- Тип товару: складні меблі;
- Призначення: для пікніка;
- Виробник: Китай;
- Пакування: без пакування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 28 мм |
| Глибина стільця | 22 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 22 мм |
- Ціна: 199 ₴





