
Тренажер тримач для письма - набір 3 шт.
294 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5752
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навчальний тренажер-тримач допоможе навчитися писати маленьким дітям, які роблять перші кроки в листі. Він дозволяє виробити правильне положення пальців з самого початку. Це згодом дасть дитині переваги: рівний почерк, швидкість письма, рівномірний розподіл навантаження на кисть.
Тримач можна використовувати також для малювання олівцями.
Тренажер являє собою трубку, утримуючу друкарську ручку і 2 відсіки для найбільш зручного і правильного положення пальців - великого і вказівного.
В комплекті 3 держателя різного кольору: зелений, помаранчевий, блакитний.
Характеристики:
- Матеріал: силікон;
- Розміри: 4,7х4,3х2,3 см (1 шт);
- Колір: зелений, помаранчевий, блакитний (комплект).
- Вага: 5 г (1 шт);
- Колір: різнокольорові.
Додаткові характеристики:
- Тип товару: Прописі;
- Бренд: Yaoni Ting;
- Виробник: Китай;
- Упаковка: паперова коробка з прозорою вставкою;
- Розміри в упаковці: 21,6х8,5х2,3 див.
- Вага в упаковці: 41 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Вага | 41 г |
| Висота | 2.3 мм |
| Довжина | 21.6 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴





