Дитяча термосумка - це корисний аксесуар, який дозволяє зберігати продукти в свіжості і при тій температурі, при якій вони були упаковані. Ви можете брати з собою термосумку в поїздки і на прогулянку, захопивши з собою улюблені напої та їжу. Термосумка однаково зберігає як тепло, так і холод. Яскравий і стильний дизайн із зображенням мультяшних героїв приверне увагу дитини і він з задоволенням буде користуватися аксесуаром. Дитяча термосумка легко стирається і не вимагає спеціального догляду.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон, фольга;
- Розмір (Д/Ш/В): 21х15х17 см;
- Висота ручок: 13 см;
- Застібка на замку;
- Підкладка не знімається (прошита всередині);
- Вага: 0.1 кг;
- Малюнки: Дораемон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій із білим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




