Вертикальний бездротовий пилосос зручний при локальній та генерального прибирання. Він компактний, завжди під рукою і готовий до роботи, а при від'єднанні подовжувальної трубки перетворюється в ручний пилосос. Завдяки роботі від акумулятора не потрібно включати вилку в розетку, дроти не заважають під ногами, і ви можете використовувати пилосос там, де немає електрики, наприклад, в салоні автомобіля або в дачній альтанці.
Компактність
Одно из главных достоинств вертикального пылесоса - это компактность. При хранении он занимает мало места, а во время работы пылесос благодаря своей маневренности может легко вписаться в узкий коридор или комнату, заполненной различными предметами. Для владельцев небольших квартир, которые сталкиваются с проблемой, где же хранить пылесос, приобретение этой модели будет оптимальным вариантом. Вертикальный пылесос хорошо подходит для оперативной уборки, например, рассыпанных крошек или песка от обуви в коридоре.
Функция "2 в 1"
Конструкція "2 в 1" передбачає наявність ручного пилососа, який зручно використовувати окремо. Ручним пилососом можна пропилососити кути і плінтуси, оббивку меблів, пил з шаф (куди звичайним пилососом дуже важко дотягнутися з-за обмеженої довжини шланга), шафки на кухні або у вітальні, книжкові полиці, килимки в автомобіль або в багажник.
Турбощітка
Пилосос комплектується турбощітка, яка допомагає впорається з якісною очищенням килимових покриттів і видаленням шерсті домашніх тварин, волосся і ниток.
Циклонний фільтр, зручна очищення
Пилосос обладнаний сучасним циклонним фільтром, що забезпечує хорошу очистку, при цьому сила всмоктування майже не залежить від наповненості пилозбірника. Контейнер пилозбірника легко знімається, а пил з нього вытрушивается легко і просто.
Комплектація
- Пилосос з встановленим пилозбірником і фільтрами;
- Подовжена трубка;
- Щітка для підлоги;
- База для зарядки;
- Блок живлення;
- Вузька насадка 3-в-1";
- Керівництво по експлуатації;
Характеристики
- Блок живлення: AC 100-240 В, 50-60 Гц, /DC 27В, 0,5 А;
- Акумулятор: Li-Ion 22,2 В, 2А*год;
- Клас захисту від ураження електричним струмом - III;
- Потужність: 120 Вт;
- Час роботи: 25-35 хвилин;
- Час зарядки: 4-4,5 години;
- Рівень шуму: 74 Дб;
- Ємність пилозбірника: 0,7 л;
- Розмір пилососа: 1280 x 105 x 160 мм;
- Розмір упаковки: 690 x 215 x 175 мм;
- Колір: чорний;
- Вага: 3,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 г |
| Висота | 12800 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 1050 см |
- Ціна: 2 999 ₴





