З праскою Starwind процес прасування стане простим і приємним. Спеціальна підошва дбайливо доглядає за тканиною і підходить навіть для делікатних виробів. Постійна подача пара усуває навіть найскладніші складки.
Якщо під рукою немає прасувальної дошки, на допомогу прийде режим вертикального відпарювання.
Протикрапельна система запобігає потраплянню зайвої вологи на одяг і білизну.

Завдяки опції автоматичного відключення вам не доведеться ламати голову, згадуючи чи прилад вимкнений.
Система самоочищення від накипу полегшує догляд за пристроєм.
Характеристики:
- Модель: Starwind SIR 4837;
- Керамічна підошва;
- Параметри (В/Ш): 30х12 см;
- Довжина шнура: 134 см;
- Потужність: 2200 Вт;
- Напруга: 220-240 В;
- Колір: рожевий;
- Вага: 1 кг;
- Гарантія: 1 рік.
Комплектація: праска, мірна чаша, інструкція російською мовою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StarWind |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴




