
Гамак туристичний з нейлону з москітною сіткою, двомісний, 263×135 см, до 200 кг, блакитний
943 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4785
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гамак туристичний з нейлону з москітною сіткою, двомісний, 263×135 см, до 200 кг, блакитний
Гамак туристичний з москітною сіткою — ідеальний вибір для походів, дачі або просто відпочинку на природі. Завдяки вбудованій сітці він надійно захищає від комах, а міцний нейлон забезпечує комфорт та довговічність.
- Матеріал: нейлон
- Розмір у розкладеному вигляді: 263×135 см
- Максимальне навантаження: до 200 кг
- Вага: 0,8 кг
- Колір: блакитний
- Сітка з блискавкою — зшита з одного боку
- Сумка-чохол у комплекті (пришита до гамака)
- гамак
- чохол для зберігання
- 2 S-подібні гаки
- 2 мотузки для підвішування
- 2 ремені-стропи по 2 м
Зручність і захист у будь-якій подорожі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ложа | 2630 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип ложа | Сітка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина ложа | 1350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴


