Термосумка для обідів - необхідна річ у кожному будинку! Завдяки Lunch bag ви зможете організувати своє харчування, а також всіх членів вашої родини. Харчуватися домашньою їжею стане не просто доступно, але і дуже приємно, а головне, ви зможете економити на їдальні, вам завжди буде що перекусити і ваш раціон стане набагато більш різноманітним, ніж раніше. Ланч-бег дозволяє зберегти температуру продуктів від теплої до холодної.

Переваги термосумки для обідів та ланчів:
- Гаряча, домашня і смачна їжа в будь-який час і в будь-якому місці - дуже зручно;
- Легка, компактна, містка, стильна;
- Можна брати з собою на роботу, навчання, подорожі тощо;
- Ви самі регулюєте своє харчування, заздалегідь плануючи його;
- Значна економія коштів на покупної їжі;
- Ви можете покласти в сумку продукти як у гарячому стані, так і в холодному - термосумка збереже потрібну температуру;
Lunch Bag значно спростить питання харчування у вашій родині. Термосумка виготовлена з поліестеру, з алюмінієвою фольгою всередині, яка тримає їжу теплою, а напої - охолодженими.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер, фольга;
- Розмір (В/Ш): 26х28 см;
- Товщина дна: 9 см;
- Застібка на замку;
- Кольори: синій;
- Вага брутто: 50 г;
- Упаковка: пакет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 9 см |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴




