Велика кількість людей воліють виїжджати на природу і влаштовувати там пікніки. Крім їжі і похідного приладдя, потрібні столові прилади, за допомогою яких можна готувати і вживати їжу. Пропонуємо вашій увазі універсальний набір складних столових приладів - ніж, вилка, ложка 3 в 1.
Компактний столовий прилад стане незамінною річчю під час відпочинку на природі. Набір в розкладеному вигляді легко розділяється на два самостійних прилада: вилку і ложку + ніж.
Розміри ложки, вилки і ножа повністю відповідають класичним столових приладів.
У зібраному стані, столовий гаджет "похідна ложка вилка" займає мало місця і легко поміститься у вас в кишені. Туристичний прилад легко очищається від бруду і прилипшої їжі. Ніж одночасно виконує функцію відкривачки для пляшок.
Легкий, зручний і ергономічний. Ложка, вилка і ніж виконані з нержавіючої сталі, корпус із пластику.
Характеристики:
-
У комплекті: ніж з відкривачкою, виделка, ложка;
-
Матеріал: нержавіюча сталь, пластик;
-
Колір синій;
-
Розміри в складеному вигляді 10,5х3,6х3,8 см;
-
Довжина в розкладеному вигляді 18 см;
-
Вага: 115 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Довжина рукоятки | 10 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Тип | Складаний |
| Колір | Синій |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид столового приладу | Ніж |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 105 |
| Довжина ножа | 8 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Складна конструкція | Да |
- Ціна: 59 ₴




