Інфрачервоний обігрівач опалює приміщення за допомогою інфрачервоних випромінювань. Він є високоефективним в будь-яких приміщеннях (навіть на відкритих просторах), так як гріє безпосередньо предмети і людей, а не повітря.
Працює інфрачервоний обігрівач з допомогою алюмінієвих нагрівальних елементів (фламентины), які мають властивість випромінювати інфрачервоні хвилі. ІЧ-хвилі спрямовані на обігрів предметів, які при нагріванні передають своє тепло навколишньому повітрю і предметів. Обігрів відбувається рівномірно, що дозволяє відчувати себе комфортно, не залежно від того, в якій частині кімнати розташований обігрівач.

ІЧ-обігрівач не пересушує повітря і шкіру, що сприятливо позначається на Вашому здоров'ї.
Обігрівач повністю безшумний і простий в установці. Також він менш енерговитратний (в порівнянні з іншими типами обігрівачів).
Основні характеристики:
- Тип: побутовий;
- Реком. площа приміщення: 15 кв. м;
- Потужність: 1500 Вт;
- Тип монтажу: підлоговий, настінний.
Додаткові характеристики:
- Термостат: є;
- Вологозахист (водостійкість): немає;
- Автоматичне відключення при перекиданні: немає;
- Пульт: немає;
- Регулювання температури.
Комплектація:
- обігрівач
- кріплення
- інструкція
Габарити: 18х60х9 см;
Вага: 2 кг;
Гарантія: 14 днів.
УВАГА: ніжки в комплекті немає!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wellamart |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип нагрівального елементу | фламентини |
- Ціна: 1 599 ₴




