Солодка вата — улюблені ласощі дітей і дорослих. Апарат для приготування солодкої вати дасть змогу приготувати її в домашніх умовах, у будь-який час, без зайвих витрат.
- простота використання, доступна навіть для дітей;
- легкість у догляді;
- портативність і зручність приготування ласощів;
- безпека.
Апарат для солодкої вати зручний і простий у використанні. З його допомогою вдається швидко приготувати необхідну кількість цукрової вати з мінімумом виробничих витрат.
Щоб приготувати солодку вату за допомогою апарата для приготування солодкої вати необхідно:
- Насипати мірну ложку цукрового піску в спеціальний резервуар.
- Ввімкнути апарат в електромережу.
- Почекати нагрівання термоелементу впродовж 1-2 хвилин.
- Намотати павутинки на паличку або трубочку з паперу.
Технічні характеристики:
- Потужність: 500 Вт;
- Напруга: 220 В;
- Вага нетто: 1.8 кг;
- Діаметр чаші: 29 см;
- Гарантія: 14 днів.
Комплектація апарату для приготування солодкої вати:
- мірна ложка;
- инструкция;
- гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Джерело живлення | Електрика |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна потужність | 0.5 кВт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




