Масажна ванночка для ніг
Масажна ванночка відмінно справляється зі своїми завданнями і без використання води. Масажні ролики можуть використовуватися для стимулювання рефлекторних зон, розташованих на підошвах.
Переваги:
- стимулює чутливі зони
- можна використовувати як гідромасаж, а також звичайний
- знімна захист від бризок
- розслаблює м'язи і зв'язки
- знімає втома, набряклість
- стимулює кровообіг
- є прекрасною загальнооздоровчою процедурою
Приємні процедури з Масажною ванночкою зроблять ваше життя помітно легше і приємніше!
Характеристики:
- Тип: ванночка для ніг;
- Вид масажу: гідромасаж;
- Живлення: від мережі;
- Потужність: 140 Вт;
- Параметри: 17х38х41 см;
- Колір: біло-зелений;
- Вага: 6 кг;
- Гарантія: 14 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Масажні ванночки |
| Колір корпусу | білий-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






