
Настільний вентилятор бездротовий Синій, акумуляторний вентилятор ручний
648 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010921-DarkBlue
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний вентилятор характеристики:
- Тип пристрою: складаний настільний вентилятор;
- Живлення: працює від вбудованого акумулятора;
- Інтерфейс заряджання: кабель USB — microUSB (довжина 10 см);
- Потужність: 9 Вт;
- Кількість швидкостей: 3 рівні;
- Діаметр лопатей: 12 см (від краю до краю);
- Матеріал корпусу: пластик;
- Розмір вентилятора: 28 × 16 × 16 см;
- Розмір упаковки: 17 × 17 × 9 см;
- Вага: 260 г.
Мінівентилятор комплектація:
- Вентилятор;
- Кабель для зарядки;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 120 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴







