
Візок-сумка для покупок на коліщатках Синя, господарська сумка на колесах
173 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52858
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості сумки господарського:
Виготовлена з міцного матеріалу, що не пропускає вологу та стійкого до зношування. Ручки довгі та надійно пришиті. На зовнішньому боці є кишеня на блискавці, у якій можна тримати цінні речі
Храктеристики:- Країна-виробник: Китай;
- Тип: сумка-візок для продуктів/складана сумка для покупок;
- Візерунки та принти: Без візерунків і принтів;
- Тип застібки: Липучка;
- Додаткові характеристики: сумок-візок;
- Складана конструкція: Так;
- Матеріал: тканина «Оксфорд»;
- Колеса: 2 колеса;
- Розміри в складеному вигляді: 30х27х12 см;
- Розміри в розкладеному вигляді: 46х27х12 см;
- Вага: 341 г.
- Складана сумка-візок для покупок;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 341 г |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Колір | Синій |
| Ширина | 270 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴




