
Садовий світильник на сонячній батареї Чорний, ліхтар на ніжці у ґрунт 1 шт
231 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010906-Black-1
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики садового світильника Garden Light 10:
- Розмір ліхтаря (В/Ш/Г): 20 × 6 × 6 см;
- Розмір із ніжкою (В/Ш/Г): 30 × 6 × 6 см;
- Вага: 400 г;
- Матеріал упаковки: картонна коробка;
- Розмір коробки (В/Ш/Г): 21 × 13 × 13 см;
- Режим роботи: 1 (вмик./вимк. за допомогою тумблера).
Як увімкнути світильник:
Перед першим використанням необхідно акуратно розкрутити верхню частину ліхтаря, де міститься лампочка, і перевести тумблер у положення ON. Після цього світильник автоматично вмикатиметься в темну пору доби завдяки вбудованому світлочутливому датчику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Застосування освітлення | Для освітлення садових доріжок |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Стиль виконання | Лофт |
| Кут випромінювання світла | 360 град. |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Діаметр | 6 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴









