
Настінний годинник електронний DS-3813L, круглий годинник на стіну Чорний
910 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010883-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Годинник електронний DS-3813L, характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Розмір: 26х26х5 см;
- Працюють від: ААА 2 шт. (не входять до комплекту), кабелю USB;
- Вага: 700 г;
- Колір: чорний;
- Колір індикації: білий із зеленим;
- Формат часу: 12/24-годинний;
- Кріплення: настільне або настінне;
- Пульт ДК;
- Рівні яскравості: 3.
Настінний електронний годинник комплектований:
- Годинник;
- Кабель живлення;
- Пульт;
- Інструкція;
- Паковання.
Круглий електронний годинник DS-3813L
Годинник настінний електронний LED WALL CLOCK DS-3813L (чорний) — це елегантний круглий годинник із датою і градусником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Гігрометр | Так |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Місячний календар | Ні |
| Маятник | немає |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Функція календаря | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴










