Масажер роликовий ручний для шиї
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен;
- Розмір: 35×20 см;
- Діаметр роликових м’ячиків: 4 см;
- Вага: 200 г;
- Упаковка: поліетиленова.
Опис:
Механічний роликовий масажер для шиї та спини — це простий у використанні інструмент для зняття втоми та розслаблення. Він допомагає покращити кровообіг, зняти напругу та забезпечує легкий масаж у будь-який час.
- Розслаблює м’язи шиї та плечей;
- Зменшує втому і біль у спині;
- Покращує кровообіг;
- Легкий і компактний;
- Яскравий синій дизайн.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вид масажного впливу | Роликовий масаж, Розминання |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість програм | 1 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 1 шт. |
| Кількість роликів | 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Область масажу | Комірна зона, Спина, Плечі, Ступні, Талія, Ікри, Стегна, Руки, Шия |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Ручне |
| Колір корпусу | Синій |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴









