
Тостер електричний для хліба вертикальний, тостерниця чорна RAF R.2101 930 Вт
1 298 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010869-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вертикальний тостер, характеристики:
- Тип: електричний тостер;
- Кількість відділень: 2;
- Кількість тостів: 2;
- Потужність: 930 Вт;
- Напруга: 220 В;
- Керування: механічне;
- Кількість ступенів підсмажування: 7;
- Режими: підсмажування, підігрівання, розморожування;
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь, пластик;
- Системи безпеки: захист від перегрівання, автоматичне вимкнення;
- Додаткові функції: кнопка «Проти», автоцентрування скибочок, знімний піддон для крихт;
- Розміри: 20×16×22,5 см;
- Довжина кабелю: 77 см;
- Вага: 1.15 кг;
- Колір: чорний, сріблястий.
Тостерниця RAF R.2101, комплектація:
- Тостер;
- Паковання.
Тостер для хліба RAF R.2101
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 930 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Відсік для шнура | Ні |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴







