
Бездротова зарядка магнітна коричнева, безконтактна зарядка для телефону XO CX013 Magnetic 15W
471 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010841-Brown
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заряджання бездротове, характеристики:
- Модель: CX013;
- Тип: бездротовий зарядний пристрій;
- Сила тока: 2 A;
- Потужність: 15 Вт, 10 Вт, 7.5 Вт, 5 Вт;
- Інтерфейс під'єднання: Type-C;
- Матеріал: пластик та метал;
- Колір: коричневий;
- Довжина кабелю: 1 м;
- Розмір: 170*100*30 мм;
- Вага: 43 г.
Бездротовий зу, комплектація:
- Заряджання XO CX013;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність | 15 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴








