
Машинка для рахунку грошей Handy counter Сірий, портативна лічильник для грошей, купюросчева машина (ST)
2 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1004112-Gray
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики портативного лічильника банкнот:
- Номінальна потужність: 8 Вт;
- Максимальна швидкість рахунку: 600 шт./хв;
- Місткість лотка: до 150 купюр;
- Живлення: Від мережі 220 або від 4 ААА батарейок (не входять до комплекту);
- Вага: 360 г;
- Розміри лічильника: 19х10х7 см.
Комплектація портативного лічильника валют:
- Лічильник купюр;
- Футляр;
- Інструкція;
- Шнур живлення від мережі 220 v;
- Два "Г" образних тримачі для купюр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Лічильник банкнот |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Режим роботи | Автоматичний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴







