Машинка для видалення катишків RAF R.4100
Компактна електрична машинка для догляду за одягом і меблями
Характеристики:
- Тип: машинка для видалення катишків з одягу та меблів
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал контейнера: прозорий пластик
- Леза: 3 циклонні
- Захисна металева сітка: є
- Діаметр сітки: 45 мм
- Кнопка вкл/викл: є
- Довжина кабелю живлення: 1 м
- Живлення: USB
- Потужність: 5 Вт
- Колір: білий
Комплектація:
- Машинка для видалення катишків RAF R.4100
- Кабель живлення USB
- Упаковка
Машинка для видалення катишків RAF R.4100 — практичне рішення для догляду за одягом та меблями. Легка, зручна і ефективна у використанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Об'єм резервуара для катишків | 45 мл |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | USB-порт |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴







