
Ігрова поверхня чорна, великий ігровий килимок для миші Hoco GM22 200х240х3 мм
140 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010860-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Геймерський килимок Hoco GM22, характеристики:
- Тип: килимок для миші;
- Колір: чорний;
- Розмір: 200x240x3 мм;
- Матеріал: гума та текстиль;
- Поліетиленове паковання.
Комп'ютерний килимок
Ігрова поверхня Hoco GM22 200х240х3 мм Чорний — це великий килимок для миші, створений для комфорту та точності в іграх і повсякденній роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал поверхні | Гума, Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴






