
Метелка для пилу Microfibre Duster телескопічна 33–80 см, салатова
370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1007842-LightGreen-1
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Метелка для пилу Microfibre Duster телескопічна 33–80 см, салатова
Метелка для пилу Microfibre Duster — це зручний інструмент для ефективного очищення від пилу та дрібного бруду. Оснащена телескопічною ручкою, яка регулюється в межах від 33 до 80 см, дозволяє легко прибирати навіть у важкодоступних місцях.
Щітка виготовлена з м’якого поліестеру, який ефективно притягує пил і не пошкоджує поверхні. Після використання її легко промити водою або очистити вручну.
Переваги:- Телескопічна ручка 33–80 см
- Легка та компактна
- М’який матеріал не дряпає поверхні
- Ідеальна для прибирання вдома та в авто
- Зручна у використанні
- Довжина: 33–80 см
- Довжина м’якої частини: 16 см
- Ширина робочої частини: 7 см
- Матеріал: поліестер
- Колір: салатовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина робочої частини | 7 см |
| Довжина ручки | 80 см |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Для видалення пилу |
| Тип | Мітла для пилу |
| Тип ручки | телескопічна |
| Ширина робочої частини | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





