
Стабілізатор напруги Voltage Protector, міні в розетку, 2300 Вт, білий
939 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010852-White
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стабілізатор напруги Voltage Protector
Компактний стабілізатор у розетку для захисту техніки від перепадів
Характеристики:
- Тип: стабілізатор напруги в розетку
- Матеріал: пластик
- Колір: білий
- Розмір: 10×4,5×8 см
- Номінальна напруга: 220–230 В
- Частота: 50 Гц
- Діапазон спрацювання: 140–210 В (нижній поріг), 230–300 В (верхній поріг)
- Максимальний струм: 10(2) А
- Максимальна потужність: 2300 Вт
- Час АПВ: 5–999 с
- Вага: 105 г
Комплектація:
- Стабілізатор Voltage Protector
- Інструкція
- Картонна упаковка
Стабілізатор напруги Voltage Protector — надійний захист вашої побутової техніки від перепадів напруги. Простий у використанні, компактний та ефективний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Тип стабілізатора | Безступінчастий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруження на робочому місці | 220 |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Максимальний струм | 10 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Тип монтажу | У розетку |
| Колір світлодіода | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴









