РОЗПРОДАЖ
-17%

USB нічник проектор Зоряне небо з колонкою bluetooth Чорний
658 ₴
546,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52796
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Можливості проєктора:
- Світлові композиції: безліч режимів освітлення.
- Bluetooth динамік: відтворюєте улюблену музику прямо з телефона.
- Колірна гама: синє, червоне, зелене та біле освітлення, з можливістю комбінувати кольори.
- Лазерні зірки з ефектом поступового зникнення.
- Ехо: може світитися постійно або вимикатися.
- Швидкість обертання: вибирайте між статичним, повільним, середнім або швидким рухом.
- Яскравість: регульована (10%, 40%, 70%, 100%).
- Таймер: відрегулюйте на 1, 2 або 4 години.
- Плавне передавання кольору: для створення розслаблювальної атмосфери.
Технічні Характеристики:
- USB-живлення (5 В) або мережа (110-240В).
- Робоча температура: від -20 до +40 °C.
- Потужність: 4 Вт (7 Вт із увімкненою Місячкою).
Комплектація
- LED Star Projector.
- USB кабель.
- Пульт дистанційного керування (працює на 2 батарейках AAA, до комплекту не входят).
- Фірмова паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник-проектор |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546,14 ₴








