
Бездротовий зарядний пристрій Wireless Charger A1, круглий, чорний, настільна підставка для телефону
166 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010833-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бездротовий зарядний пристрій Wireless Charger A1
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Розмір: 10×10×2 см
- Вага: 56 г
- Довжина кабелю: 75 см
- Вхід: 5V - 2A
- Вихід: 5V - 1000mA
- Потужність: до 5 Вт
- Стандарт: Qi V1.0/V1.1
Комплектація:
- Бездротовий зарядний пристрій
- Кабель
- Інструкція
- Упаковка
Бездротовий зарядний пристрій Wireless Charger A1 — стильне та зручне рішення для швидкої та безпечної зарядки смартфонів. Сумісний з Android та iPhone, підходить для використання вдома та в офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 5В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴







