
Підставка для ноутбука та планшета Р1, складна, регульована, чорна, 26×20×16 см
297 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1009376-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підставка для ноутбука та планшета Р1
Складна регульована підставка для ноутбука і планшета забезпечує комфортне використання та ергономічне положення пристрою. Легка та компактна конструкція ідеально підходить для дому, офісу чи подорожей.
Характеристики:
- Модель: Р1
- Тип: складна підставка для ноутбука і планшета
- Матеріал: пластик із прорезиненими вставками
- Колір: чорний
- Розмір у складеному вигляді: 26×6×3 см
- Розмір у розкладеному вигляді: 26×20×16 см
- Кут нахилу: 0°–45°
- Вага: 270 г
- Сумісність: ноутбуки до 15.6"
Комплектація:
- Підставка
- Чохол
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Тип охолодження | Немає |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 160 мм |
| Основні | |
| Функція бездротової зарядки | Ні. |
| Конструкція | Монолітна |
| Декоратор/ Підставка для | Планшета |
| Довжина схоплення | 260 мм |
| Автомобільне кріплення | Немає |
| USB-порт | Немає |
| Ширина захоплення | 200.0 |
| Кріплення | Настільне |
| Тип власника | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴







